Diamantové malování je kreativní zábava nejen pro děti

Dovolená a zábava v přírodě skončila, jak zabavit děti?
Jakou jim vymyslet zábavu, která bude hrou, ale i, svým způsobem kreativním učením?
Měl bych pro vás jeden tip, aktuálně nejvíce vyhledávaný a dostupný pro každého.

Diamantové malování podle čísel

Co to je za techniku malování a jak mohu zapojit své děti? Jednoduchá odpověď. Malujete dle číselné osnovy na lepivý podklad, což je vlastně pláno obrazu. Nepoužívají se klasické akrylové, vodové nebo jiné barvy.

Jedná se o sázení barevných plastových diamantů/ určitě nebudou ty pravé, na lepící plátno. Proto se této technice říká diamantové malování.

Co mohou děti s pomocí diamantů namalovat?

Každý z rodičů přeje svým dětem jen to nejlepší, zapojuje je do různých aktivit a kroužků. Malování obrazů není pro každého, přece jen k tomu musí mít potencionální “světový malíř” nějaké vlohy.

Číselná osnova, na kterou se maluje je velkou pomocí i pro začínajícího malíře, který dostal jako dárek nějaký obrázek a chce si vyzkoušet  diamantové malování podle čísel.

Jsem trochu starší, pamatuji si na různé tabulkové malování jen pomocí čar, pak stačilo zatřepat tabulkou a bylo znovu čisto. Dnešní doba je jiná, současné kreativní hry pro děti mohou jejich výsledné dílo povýšit na předmět denní potřeby.

Ne, že by se každý den používal v dětském pokoji, ale jako vlastoručně vyrobený obrázek si své místo na stěně pokoje najde.

Diamantové malování podle čísel jako dárek od Ježíška

Babičko, dědečku. Máte šanci, pořídit dárek pro svá vnoučata, který je třeba “pošťouchne” k umělecké dráze. Vyberte z nabídky hotových obrazů ten, který dětem něco řekne. Letní dovolenou u koní na ranči  jim připomene obrázek  dvou koní. V jednodušší variantě, dva koně “bělouši” nebo více barevná, kobyla s hříbětem.

Mají vaše vnoučata v oblibě jiné zvířátko, nebojte, určitě si z bohaté nabídky vyberete.

Navštivte e-shop zanapo.cz a prohlédněte si kategorii produktů Diamantové malování podle čísel.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kvalitní vybavení na kolo

Zážitky pro muže, ženy, adrenalinové nadšence..