Hotel Luna je skvělé místo pro dovolenou na Vysočině

Mnoho lidí již dávno pochopilo jednu věc, aby měli skvělou dovolenou nebo třeba jen prodloužený víkend, není absolutně nutné vydat se na dlouhou cestu a utrácet zbytečně značné finanční prostředky. Krásná příroda a neprozkoumaná zákoutí čeká na každého třeba i na Vysočině!

Wellness hotel resort LUNA je připraven nabídnout svým hostům klidnou dovolenou a panenskou krásu okolní přírody, což samozřejmě umožní nejen skvělé zážitky, ale také odpočinek a relaxaci.

Z hodin dějepisu jistě každý ví, že Vysočina leží ve středu České republiky a hotelový resort Luna je tedy zhruba 60 minut od Prahy a 75 minut od Brna.

Na co se mohou hosté v hotelu Luna těšit?

Vzhledem ke své poloze je wellness hotel resort Luna doslova ideálním místem nejen pro klasickou dovolenou, kterou chce každý využít po svém, ale návštěvníci mají možnost třeba prodlouženého víkendového pobytu nebo skvělého odpočinkového wellness pobytu pro dva. Máte kamarádky? Zavolejte jim a můžete si společně vyrazit na dámskou jízdu! Nejenže si společně odpočinete a poklábosíte o životě, načerpáte energii na další pracovní dny, uvolníte se a určitě také přijdete na jiné myšlenky. Každý návštěvník jistě ocení wellness centrum, které nabízí sauny, vířivky, masáže a krytý bazén.

Mužská část populace se může těšit na dokonalé ticho, které jistě ocení zejména při rybaření. Ano, i rybáři si přijdou na své. Chytání ryb je možné v nedalekém rybníku.

A co sportovci tělem i duší?

Samozřejmě, že i ti si pobyt v hotelovém resortu Luna na Vysočině užijí. Celý areál nabízí řadu doplňkových aktivit pro skvělou zábavu nejen uvnitř, ale i venku. I když není člověk zrovna Federrer nebo Petra Kvitová, může si svou kondici zlepšit na multifunkčních kurtech s umělým povrchem, kde se dá hrát i nohejbal.

A ten, kdo miluje golf a přece jenom je pro něj anglický trávník víc než kurty, má možnost si zahrát golf na devítijamkovém hřišti.

Koneckonců, odpočinek na Vysočině všem umožní strávit jednoduše nezapomenutelné dny volna, plné čerstvého vzduchu, krásné přírody, ptačího zpěvu a dalších pozemských potěšení, na která se v ruchu velkoměsta zcela zapomíná.

Ubytování a milý personál

I otázka ubytování je velmi důležitá. Wellness hotel resort LUNA nabízí také luxusní ubytování ve stylových pokojích, příjemný a vstřícný personál a samozřejmě skvělou kuchyni. Pohodlné ubytování v lůně přírody, plném neočekávaných objevů a gastronomických potěšení čeká na všechny bez rozdílu věku.

Navíc je v nabídce také možnost firemních akcí a konferencí, takže pokud máte v plánu třeba semináře nebo teambuilding, lze je pořádat nejen pod střechou v konferenčním sále, ale i ve venkovním prostředí. Výběr je jen na vás.

Stejně tak je tomu i v případě rodinné oslavy, jako je svatba nebo narozeniny. Romantická příroda v okolí, skvělá gastronomie, profesionální zázemí. Přání všech novomanželů.

Skvělá je zde gastronomie, ubytování, nádherná příroda i stromů koruna. To a mnohem víc nabízí jen wellness hotel resort LUNA.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kvalitní vybavení na kolo

Zážitky pro muže, ženy, adrenalinové nadšence..