Spousta zábavy pro celou rodinu i klidné posezení na rybách u rybníku

Spousta zábavy pro celou rodinu i klidné posezení na rybách u rybníku

Léto ještě ani zdaleka neskončilo a vás honí mlsná na pěknou dovolenou? Pokud se nechystáte vyrazit za hranice, ale toužíte se vydat po stopách kouzelných českých zákoutí, pak si sbalte batoh nebo rovnou celý kufr a vyrazte do resortu ukrytého přímo v srdci malebné přírody.

Resort Hulín nabízí ideální dovolenou pro každého

Rodinné zázemí se spoustou vyžití.

Pro rodiče s dětmi je při hledání ideální dovolené důležité nejen příjemné zázemí a útulné ubytování, ale především pestrá nabídka vyžití pro nezbedné dětičky. A ty je potřeba zabavit nejen během krásných sluníčkových dní, ale i tehdy, kdy se nebe zatáhne a déšť znemožní věnovat se venkovním radovánkám.

Hledáte-li akční vyžití pro celou rodinu, pak vás resort Hulín rozhodně nezklame.

Se staršími si dejte zdravé soutěžení v bowlingu, ty mladší vezměte na dětské hřiště. Využijte možnosti zahrát si nohejbal i florbal, zkuste tolik oblíbený minigolf nebo pozlobte štěstí v šipkách. Nudit se nebudete, ať už bude panovat jakékoli počasí.

Chyť a pusť aneb rybaření povoleno

Věnujete se rybaření a rádi byste o svůj koníček nepřišli ani během dovolené? I tady vám resort Hulín vykouzlí spokojený úsměv na tváři.

Myslí totiž i na nadšené rybáře, pro které je tu rovnou pětice rybníků.

Zde můžete vesele rybařit už od brzkého rána, i bez povolenky stylem „chyť a pusť. Chytá se na háčky bez protihrotu. I ryba má mít šanci. Přijdete si na své a ryby nepřijdou k úhoně. To zní fér, ne?

Ve městě se navíc nachází obchod s rybářskými potřebami, pokud by vám na dovolené něco chybělo.

Od všeho trochu a pro každého něco

Resort Hulín nacházející se přímo v srdci krásné středočeské přírody nabízí od všeho trochu a každý si tu najde to svoje. Klidné ubytování v moderně zařízených pokojích, restaurace nabízející to nejlepší jak z české, tak zahraniční kuchyně, aktivity pro děti i dospělé. Léto ještě nekončí a klidnou, nebo naopak aktivní dovolenou, si tu stihnete užít ve dvou nebo rovnou s celou rodinkou!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kvalitní vybavení na kolo

Zážitky pro muže, ženy, adrenalinové nadšence..