Víkendový pobyt na zámku a královská dovolená s rodinou

Pohádky byly a vždycky budou spojovány zejména s dětmi a dětskými představami

Ovšem i dospělý člověk se rád zasní a alespoň na chvíli se vrátí do dětských let. Víkendový pobyt na zámku může takové přání splnit. V naší zemi je mnoho nádherných míst, které lákají své návštěvníky na nejrůznější památky nebo atrakce a okolní přírodu. Zámek je historický skvost, který bychom si určitě měli uchovat, ale také si jeho prohlídku nenechat ujít. Některé zámky a hrady nabízí možnost ubytování, kde člověk může spojit příjemné s užitečným.

Královská dovolená s rodinou tak může splnit sen každého člena rodiny.

Víkendový pobyt na zámku Loučeň

Krásný barokní zámek Loučeň se nachází severně od Prahy, v okolí Nymburka. Pyšní se velkým anglickým parkem, kde je několik bludišť a labyrintů. Prohlídky zámku jsou přímo dobové, protože průvodce je oblečen do dobových kostýmů a to dává prohlídce na autentičnosti.

Zámecký resort Loučeň nabízí širokou nabídku skvělého ubytování. Hosté mají možnost ubytovat se v dobovém apartmá, které určitě uspokojí i náročné klienty.

Víkendový pobyt na zámku bude jistě zážitek, na který se bude dlouho vzpomínat, protože v nabídce jsou i pobytové balíčky a tady si přijdou na své nejen romantici, ale i ti, kteří si chtějí alespoň na víkend oddechnout a relaxovat.  Je zde totiž také možný pobyt na zámku s dětmi. V letních měsících je zde mnoho programů, které jsou zaměřeny na historii a tak trochu i učení. Ale vše formou hry a to děti velmi baví.

A pokud někdo plánuje v nejbližší době svatbu nebo třeba rodinnou událost, je zámek Loučeň to pravé.

Královská dovolená s rodinou na zámku Zbiroh

I zámek Zbiroh má jistě co nabídnout. Navíc se může pochlubit i zajímavostí, že nabízí k ubytování i komnaty, ve kterých strávili noc třeba Rodolf II. nebo Alfons Mucha. Zámek Zbiroh patří do historie temlářského řádu. Je možná prohlídka, a to i noční, ale také ubytování.

Víkendový pobyt na zámku Zbiroh může být opravdovým zážitkem pro všechny milovníky romantiky, dobrého jídla a lahodného vína.

Krásné pokoje, dobové apartmá, ale i pobytové balíčky na zámku Zbiroh. A co víc, pobytové balíčky lze podle přání hostů také upravit. Navíc zde lze uspořádat svatbu, rodinnou oslavu nebo firemní akce.

Zámek Zbiroh ale nabízí i skvělé královské ubytování nejen pro rodiče, ale i na děti se myslelo.

Pobyt na zámku s dětmi přináší skvělou dovolenou pro všechny. Děti se zde určitě nudit nebudou , protože je zde skvělé lanové centrum, které není jen pro ně. Zábavu si užijí i rodiče.

Vyberte si některý ze zámků nebo hradů v České republice pro váš víkendový pobyt

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kvalitní vybavení na kolo

Zážitky pro muže, ženy, adrenalinové nadšence..